Про нас

Про нашу компанію

ТОВ «Південна Житниця»

Основним напрямком діяльності компанії є вирощування зернових і технічних культур, таких як озима та яра пшениця, соняшникове насіння, кукурудза, ріпак, просо.

Земельний банк складає більше 9 тис / га оброблюваних земель

Ми використовуємо науково обґрунтований підхід до сівозміни, що разом з використанням передових агротехнологій сприяє поліпшенню якості оброблюваних земель, дозволяє підвіщувати врожайність.

Фахівці компанії постійно освоюють нові технології, переймають і адаптують сучасний світовий досвід виробництва.

У планах на розвиток:

Збільшення банку оброблюваних земель.

Введення виробництва нішевих культур.

Вивчаються можливості впровадження ефективного зрошення.

Тваринницький комплекс що веде свою діяльність в Любашівському районі Одеської області. Основний напрямок діяльності - розведення великої рогатої худоби.

Компанія впроваджує передові технології по утриманню та догляду за худобою, приділяє особливу увагу питанням генетики і раціону харчування.

Все це дозволяє виробляти продукцію високої якості, яка користується високим попитом у споживача.

В планах:

Розширення племінного заводу.

Нарощування поголів’я великої рогатої худоби до більш ніж десяти тисяч осіб.

Будівництво м’ясопереробного комбінату.

ТОВ «ПЗ Троїцьке»

“ПІВДЕННА ЖИТНИЦЯ” - СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ІНВЕСТОР

З перших днів роботи у Любашівському районі “Південна житниця” зарекомендувала себе, як порядний і соціално віповідальний інвестор. В нашому господарстві вважають, що кожне поважаюче себе агропідприємство повинно робити свій вклад у програми відродження села, брати участь у підтримці освіти, розвитку інфраструктури, медицини та спорту.

Для нас робота в соціальних напрямках не є просто благодійністю, “Південна Житниця” вважає своєю відповідальністю дбати про підтримку шкіл, садочків і лікарень, адже це те що необхідно людям, які тут живуть. Ми робимо все що від залежить, аби села в яких ми працюємо розвивались і розквітали разом з нашим підприємством.

Допомога у забезпеченні шкіл дровами, організація заходів і свят, забезпечення освітних закладів сучаною технікою — ноутбуками, телевізорами, сканерами і принтерами, допомога спортсменам з поїздками на різноманітні змагання і чемпіонати — це ті напрямки, про які вже традиційно дбає господарство.

На цей Новий Рік по школах і садочках розвезли цілий “КАМАЗ” сучасних іграшок для дітей. Здивовані були навіть вчителі, адже там були такі іграшки, яких досі тут не бачили. Діти разом з вчителями та вихователями навіть шукали в Інтернеті інструкції як правильно з ними гратися.

“Південна Житниця” на відміну від багатьох підприємств, які ховают свої фірми десь в офшорах і готові в будь-який момент зникнути, зареєстрована в Любашівському районі. І відповідно усі податки сплачуються тут. Лише торік наше господарство спрямувало до місцевих бюджетів 10 млн. грн. Всі ці кошти ідуть на розвиток сіл, в яких ми працюємо.

Також у нас найбільша в районі орендна плата. І з неї ми офіційно сплачуємо податки. Своїм працівникам ми теж офіційно виплачуємо заробітну плату і податки сплачуются в повному обсязі. Прозорість і відкритість — це наші принципи роботи. “Південна Житниця” інвестує в майбутне — і свого господарства, і сіл, в яких працює.

Цьогоріч України і світ спіткала небезпека нової хвороби. Господраство “Південна Житниця” вирішило що у той час коли весь світ бореться з COVID-19, не можна залишатися байдужими, і долучилось до боротьби с епідемією коронавірусу.

Компанія «Південна Житниця» не залишається осторонь і робить все можливе що б допомогти здоровим залишатися такими і надалі, а хворим якомога швидше вилікуватися. Крім благодійної допомоги в купівлі масок, рукавичок і антисептиків для районних лікарень Одеської області, нами був куплений сучасний апарат ШВЛ (штучна вентиляція легень) для центральної лікарні Любашівського району. Цей апарат ШВЛ об’єднує в собі переваги гнучкої неінвазивної вентиляції з повнофункціональної інвазивної вентиляцією для ефективної роботи відділень реанімації та інтенсивної терапії.

Господарство “Південна Житниця” навіть у цей складний для аграріїв рік не згорнуло соціальних програм, адже розуміємо — в тяжкі часи допомога людям ще більш потрібна.

Також “Південна Житниця” відрізняєтся від багатьох аграрних підприємств не лише Любашівського району, а й Одеської области тим, що розвиваює не тільки рослинництва, а й активно працює над збереженням тваринництваі розвитком саме м’ясного скотарства. Торік у нашому господарстві утримували 1500 голів ВРХ, нині мають вже майже 2000. Ми плануємо й надалі нарощувати кількість великої рогатої худоби. Серйозно дбаємо про кормову базу, аби годувати стадо виключно якіснми кормами, вкладємо кошти у ветеринарне обслуговування.

Трохи фактів

Цифри говорять самі за себе

0
Гектар землі
0
Одиниць техніки
0
Професіоналів

Потрібна допомога професіоналів? Зв'яжіться з нами!