Наші партнери

Шановні відвідувачі, на цій сторінці ви можете ознайомитись зі списком наших найкрупніших контрагентів та відгуками о співпраці з нами

ООО «АМАКО УКРАИНА»

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту. Компанія представляє такі бренди сільськогосподарської техніки як Massey Ferguson, WESTERN, Geringhoff, Bednar і технологічні рішення Precision Planting, а також комерційні автомобілі IVECO.

ПрАТ «Агріматко-Україна»

«Агріматко-Україна» надає комплексні рішення агровиробникам. Компанія співпрацює з кращими постачальниками сільськогосподарської продукції завдяки яким українські аграрії мають можливості для ведення ефективного сільського господарства.

Группа компаній «Техноторг»

Лідер на ринку сільськогосподарської техніки — група компаній ТЕХНОТОРГ, відкрила бізнес-напрямок по дистрибуції насіння, засобів захисту, мінеральних та мікродобрив, ставши таким чином компанією завершеного циклу по обслуговуванню сільськогосподарських підприємств.

ПАТ «УКРАГРО НПК»

Один з лідерів постачання мінеральних добрив на ринку України. Ключовими сферами діяльності компанії є поставка мінеральних добрив, реалізація насіння та засобів захисту рослин, транспортування та внесення рідкого аміаку.

Agrobiz.net

Аграрна торгова інтернет платформа. Вони розробляють і запускають інтернет-рішення для аграрного сектора. Найближчим часом вони плануємо вийти на ринки країн СНД і Східної Європи.

ТОВ "Хімагромаркетинг"

Провідна компанія, яка надає широкий спектр продукції для сільського господарства: засоби захисту рослин, насіння, добрива, забезпечує аграріїв передовими технологіями більше 20-ти років і добре відома як в Україні так і за кордоном.

Відгуки наших клієнтів

Робота з компанією ТОВ «Південна Житниця», приносить тільки позитивні емоції. Професійні співробітники, якісне обслуговування. Все максимально просто і надійно.
Копилов Павло
Клієнт
Завжди якісна продукція, своєчасна доставка, виконання усіх умов. Кращих умов для бізнесу наразі я не бачив.
Шаров Микита
Партнер
Представляю компанію, яка займається постачанням добрив для сільського господарства. ТОВ «Південна Житниця» є надійним партнером, співпрацювати з яким дуже приємно.
Савенко Матвій
Партнер
Оставить отзыв